Nauczyciele

JĘZYK POLSKI

  1. mgr Justyna Kołodziejczyk
  2. mgr Ewa Trojańczyk
  3. mgr Olimpia Kabała
  4. mgr Maciej Wojdyna
  5. mgr Małgorzata Rybicka

 

HISTORIA

  1. mgr Anna Zając
  2. mgr Agata Pawlik
  3. mgr Kinga Tymińska

 

JĘZYK ANGIELSKI

  1. Tomasz Garkowski
  2. mgr Mariusz Wiącek
  3. mgr Anna Sochacka
  4. mgr Ewelina Gruc – Kozłowska
  5. mgr Marta Lig
  6. mgr Joanna Ambroży
  7. mgr Florentyna Jarocka-Krasuska
  8. mgr Nela Pankiewicz
  9. mgr Oksana Vasko

 

JEZYK NIEMIECKI

  1. mgr Alina Bieleń
  2. mgr Tomasz Skaruz
  3. mgr Emil Gola
  4. mgr Łukasz Symołon
  5. mgr Małgorzata Grabowska

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  1. mgr Sylwia Kolińska
  2. mgr Marlena Pluta
  3. mgr Henryk Rajs
  4. mgr Łukasz Bukowski
  5. mgr Jerzy Czartoryski
  6. mgr Włodzimierz Gnoiński

 

RELIGIA

  1. ks. Krzysztof Kosk
  2. mgr Barbara Misiuro

 

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  1. mgr Arnold Sidor

 

PRZEDMIOTY MATEMATYCZNO – PRZYRODNICZE:

MATEMATYKA

  1. mgr Katarzyna Luśtyk
  2. mgr Małgorzata Komor
  3. mgr Sylwia Zych
  4. mgr Anna Dembińska
  5. mgr Karol Wojtkowski

 

GEOGRAFIA

  1. mgr Piotr Chamera
  2. mgr Danuta Rozmus
  3. mgr Łukasz Jakubczyk
  4. mgr Marta Jaskółowska

 

BIOLOGIA

  1. mgr Iwona Karsznia – Trusiak

 

CHEMIA

  1. mgr Krystyna Urbańczyk
  2. mgr Leszek Sęktas

 

INFORMATYKA

  1. mgr Sławomir Sawicki
  2. mgr Agata Tkaczyk
  3. mgr Katarzyna Wójtowicz

 

FIZYKA
  1. mgr Wanda Kisiel
  2. mgr Karol Wojtkowski

 

PRZEDMIOTY ZAWODOWE

EKONOMICZNO – HANDLOWE

  1. mgr Anna Wiśniewska
  2. mgr Iwona Król – Sobkowicz
  3. mgr Jolanta Zielińska
  4. mgr Maria Radziewicz
  5. mgr Dariusz Szwaguliński
  6. mgr Marcin Horwacik
  7. mgr Jacek Gałczyński
  8. mgr Grzegorz Rybicki
  9. mgr Małgorzata Witek – Grzeszczuk
  10. mgr Mirosław Podowski

 

LOGISTYCZNE

  1. mgr Marta Jaskółowska
  2. mgr Bożena Sosnowska – Stępień
  3. mgr Justyna Dyszkiewicz – Białobrzeska
  4. mgr Dariusz Szwaguliński
  5. mgr Monika Soból
  6. mgr Arkadiusz Bagiński
  7. mgr Kinga Jarosz

 

HOTELARSKIE

  1. mgr Sylwia Zych
  2. mgr Paulina Cisek
  3. mgr Małgorzata Lewandowska
  4. mgr Justyna Ziemnicka
  5. mgr Dawid Thom

 

Skip to content