Lubimy “Mitologię”! Nagroda w dzielnicowym konkursie

W czerwcu poznaliśmy laureatów dzielnicowego konkursu mitologicznego “Nie udawaj Greka”. W polonistycznej rywalizacji swoją szansę mieli: Magdalena Chomontowska (I E), Michalina Śliwa (I E), Aleksander Rudnicki (V E) i Agata Sławińska (V E).
Nagrodę za doskonałą znajomość lektury obowiązkowej, z rąk organizatorów przedsięwzięcia, odebrała uczennica klasy I E, Magdalena Chomontowska, która zajęła II miejsce. Gratulujemy!
Mimo że pozostali nasi reprezentanci nie znaleźli się na podium, zasługują na najwyższe uznanie, ponieważ wyróżnia ich niebywała wiedza z zakresu greckich podań, co wielokrotnie udowodnili, rozwiązując w czasie pozalekcyjnym, pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego, pani Ewy Trojańczyk, różnorodne zadania sprawdzające i utrwalające wskazane treści.
Nauka to zawsze pewna inwestycja, dlatego jesteśmy przekonani, że aspirujący ekonomiści niejednokrotnie wykorzystają swój potencjał, tworząc, m.in. arcyciekawy i funkcjonalny gąszcz kontekstów w wypowiedziach argumentacyjnych.

Skip to content